Manažér

Mať na starosti chod celého klubu je riadna fuška. Riešiť denný chod, napredovanie, komunikáciu, papierovačky a do toho ešte ekonomiku zaberie množstvo času i nervov. Na pomoc vám teraz prichádza AcademyApp, jednoduchá webová appka s mnohými funkciami, ktorá zastane prácu rovno niekoľkých zamestnancov a navyše zjednoduší život vám, vašim trénerom aj hráčom.

Manager

Web aplikácia

Prehľadný rozpis tréningov a udalostí

Naplánujte tréning - vyberte miesto, čas, trénera, pridajte hráčov alebo im rozpošlite pozvánky. V detaile môžete sledovať aktuálnu dochádzku či ekonomiku. Udalosti sú navyše pri niektorých športoch rozšírené o ďalšie funkcie.

dashboard block image dashboard block image dashboard block image

invoicing block image invoicing block image

Web aplikácia

Hráči a tréneri pod kontrolou

Po prijatí pozvánky do akadémie sa nový člen zaradí do zoznamu k ďalším aktívnym hráčom či trénerom s vlastným profilom so všetkými dôležitými informáciami. Hráčov môžete ďalej deliť do skupín a pridávať vlastné parametre do ich profilov.


Web aplikácia

Ekonomický systém

Majte ekonomiku úplne pod kontrolou! Sledujte priebežné zárobky, výplaty trénerov, platby hráčov, výnosy tréningov, vystavujte faktúry, sledujte ich úhrady, rozposielajte upomienky a mnoho ďalšieho.

notifications block image notifications block image notifications block image

rules block image rules block image

Web aplikácia

Nastavte pravidlá akadémie

Jasne definujte pravidlá fungovania akadémie, s ktorými musia členovia pred vstupom súhlasiť. Nastavte, dokedy najneskôr sa môžu hráči odhlásiť z tréningu, či ako si môžu uplatniť vzniknuté náhrady za vymeškané tréningy.


Web aplikácia

Vytvorte web stránku akadémie

V AcademyApp si za pár kliknutí vytvoríte jednoduchú verejnú webstránku akadémie s viacerými funkciami. Môžete pridávať články, vytvárať podstránky, prezentovať partnerov či príjmať prihlášky nových členov.

webpage block image webpage block image

tasks block image

Web aplikácia

Zadávajte úlohy

Pomocou úloh si môžete zostaviť zoznam svojich úloh alebo zadať úlohy ostatným manažérom, trénerom či hráčom so stanovením presného deadlinu.


Web aplikácia

Oznamy na nástenke

Nástenka je verejná plocha, ktorú vidia všetci členovia akadémie. Dôležité veci im teraz rýchlo oznámiš pripnutím oznamu. Prídať môžeš aj fotky, farbu oznamu, či zacielenie, pre koho je oznam určený.

tracking block image tracking block image

Ostatné funkcie

Čo ešte dostanete

schedule icon
Notifikácie o všetkom dôležitom
Vďaka upozorneniam na všetky dôležité veci už teraz nič neprehliadnete a na nič nezabudnete, navyše si môžete nastaviť aj e-mailové notifikácie.
notes icon
Prehľadné zoznamy hráčov a trénerov
pages.admin.else.a2
notifications icon
Vytváranie skupín hráčov
pages.admin.else.a3
invoice icon
Zadávanie úloh
pages.admin.else.a4
tasks icon
Napredovanie hráčov
pages.admin.else.a5
tracking icon
Pohodlné účty pre trénerov a hráčov
pages.admin.else.a6
Triangle