Hráč

Venujte všetko svoje úsilie tréningom, ostatné nechajte na AcademyApp! Čakajte na svoje priebežné hodnotenie od trénera a sledujte, kde ešte musíte pridať, aby ste si vylepšili svoju celkovú zrušnosť. Získate detailný prehľad svojich tréningov, svoju neúčasť môžete oznámiť jediným kliknutím a o všetkom dôležitom budete informovaný cez oznamy na nástenke a notifikácie.

Manager

Web aplikácia

Prehľadný rozpis mojich tréningov a udalostí

V prehľadnom kalendári vidíte dopredu rozpis svojich naplánovaných tréningov a udalostí, v detaile získate informácie o mieste, čase, trénerovi, spoluhráčoch, či cene.

dashboard block image dashboard block image

invoicing block image

Web aplikácia

Rýchle nahlásenie dochádzky

Nemusíte sa odhlasovať e-mailom, sms, či telefonátom – teraz stačí jediným kliknutím zmeniť stav svojej účasti pri vybranom tréningu alebo udalosti.


Web aplikácia

Sledovanie môjho napredovania

Makajte na tréningoch a zaslúžte si čo najlepšie hodnotenie od svojho trénera! Okrem slovného hodnotenia udáva silu vašich parametrov a ich priemerná hodnota vyjadruje vašu celkovú zručnosť.

notifications block image notifications block image

tracking block image

Web aplikácia

Aktuálna spotreba a faktúry

Svoje výdavky máte pod kontrolou! Sledujte svoju priebežnú spotrebu s notifikáciou o vystavení novej faktúry, ktorú si môžete stiahnuť spolu s prehľadným rozpisom jednotlivých platieb.


Web aplikácia

Zadávanie a plnenie úloh

Zadajte si úlohy alebo ciele, ktoré musíte do stanoveného termínu zvládnuť. Samostatné alebo skupinové úlohy vám môžu zadať aj tréneri.

notifications2 block image notifications2 block image

replacements block image

Web aplikácia

Evidencia náhrad za vymeškané tréningy

Ak platíte za tréningy vopred, môžete pri včasnom odhlásení získať náhradu, ktorú vám môže akadémia uplatniť neskôr pri náhradnom tréningu.


Ostatné funkcie

Čo ešte dostanete

schedule icon
Notifikácie o všetkom dôležitom
Vďaka upozorneniam na všetky dôležité veci už teraz nič neprehliadnete a na nič nezabudnete, navyše si môžete nastaviť aj e-mailové notifikácie.
notes icon
Stanovenie vlastných úloh
pages.player.else.a2
notifications icon
Rýchla komunikácia s trénermi a akadémiou
pages.player.else.a3
invoice icon
Aktuálne oznamy akadémie
pages.player.else.a4
Triangle